HRtop100 - Britt Breure - AFAS Software

Britt Breure

Directeur HR & CSR bij AFAS Software

“Hoeveel strategie kun je echt bedenken vanuit je kantoor?”, vraagt Britt Breure, Directeur HR & CSR bij AFAS Software, zich af. Daarom kiest ze elk jaar bewust voor een aantal “stagedagen” om dichter bij de praktijk te staan. In deze aflevering deelt ze inspirerende voorbeelden van hoe AFAS verbinding versterkt en kernwaarden tot leven brengt.

Deze podcast op Spotify luisteren? Klik ⁠⁠⁠⁠⁠hier⁠⁠⁠⁠⁠ voor de hele playlist.

Wie bent u?

Mijn naam is Britt Breure, getrouwd met Jolanda en moeder van twee zoontjes; Jax en Kane. Geboren en getogen op het mooie Goeree-Overflakkee, maar inmiddels wonend in Noord-Holland.

Waar werkt u?

11 jaar geleden ben ik bij toeval bij AFAS terecht gekomen en begon mijn carrière in IT op de Support afdeling van AFAS. ruim 7 jaar geleden heb ik de overstap gemaakt naar HR en sinds zo’n 5 jaar ben ik eindverantwoordelijk voor HR en CSR bij AFAS. Een fántastische baan bij een fántastisch bedrijf! Vertrouwen, jezelf kunnen zijn en oprechte aandacht en liefde, zijn de basis binnen onze organisatie. Daarnaast doen we dit, inmiddels met >650 collega’s, het liefst met een grote dosis humor, lef en doorzettingsvermogen.

Waarom is Empowering Human Experience een belangrijk thema?

Bij AFAS draait alles om onze medewerkers. In een wereld waarin technologie steeds meer taken overneemt, is het belangrijk om ervoor te zorgen dat mensen juist de ruimte krijgen om te groeien, zich waardevol te voelen en écht impact te maken. Empowerment betekent ook dat we het bij AFAS belangrijk vinden om onnodige regels en handelingen te elimineren, zodat onze medewerkers zich kunnen focussen op wat écht belangrijk is. Of het nu gaat om hun carrière, gezondheid, de balans tussen werk en privé, productiviteit, of het fan maken van een klant. Uiteindelijk is dit de kern van wat we doen: mensen de juiste tools geven om plezier, kwaliteit én innovatie continu te blijven vergroten. De introductie dit jaar van onze vierdaagse werkweek is hier een mooi voorbeeld van.

Britt heeft eerder meegedaan aan de HRtop100 voor de categorie Diversiteit & Inclusiviteit. Benieuwd naar haar inzendingsvideo?

Ook deed zij mee in andere jaren. U vindt haar podcasts hier:

De podcastopname van 2019

De podcastopname van 2021

De podcastopname van 2023